Upratovanie v Poprade

Robíte si starosti s tým, kedy stihnete upratať vašu domácnosť podľa vašich predstáv? Vaše vyťaženie, povinnosti a náplň bežného pracovného dňa vám nedovoľuje venovať sa upratovanie dostatočne? Prečo v tom prípade nevyužiť našu službu? Ponúkame upratovanie domácnosti a nielen ich. Zameriavame sa na upratovanie verejných priestranstiev, bytových spoločných priestorov ako sú chodby, schody a ostatné spoločne užívané priestory v bytových domoch. Venujeme sa upratovaniu administratívnych budov, supermarketov aj reštaurácií.

koště

Naše dlhoročné skúsenosti vypovedajú za nás. Naši zamestnanci vás nenechajú bez nadšenia z kvalitne odvedenej práce. V rámci upratovania domácností sa okrem utierania prachu, vysávania a umývania podlahy venujeme aj umývaniu okien, tepovaniu kobercov a iným prácam, o ktoré si požiadate. Všetky potrebné prostriedky si naši zamestnanci nosia na miesto výkonu práce, takže vy nepotrebujete nič zabezpečovať a pripravovať. Všetko, čo potrebujete uviesť, je vaša adresa a požadovaný čas, kedy je možné vykonať potrebnú prácu na danom mieste.

Naši zamestnanci pracujú v ranných aj večerných hodinách a vieme sa s vami dohodnúť aj na poskytnutí našich služieb cez víkend alebo cez sviatky. Bližšie informácie nájdete na našej internetovej stránke. Naša spoločnosť má svoje pobočky v rôznych mestách Slovenska a ak si do vyhľadávača zadáte slovné spojenie hľadám pani na upratovanie Poprad, vedzte, že pôsobíme aj v tomto meste.

sprej

S využitím našich služieb sa môžete zbaviť vašich stresov z nevychádzajúceho času na upratovanie a venovať sa iným činnostiam naplno. S nami viete, že sa vaša domácnosť bude žiariť čistotou. V domoch alebo bytoch upratujeme všetky izby, ak si nezadáte inú požiadavku. Vopred si dohodneme podrobnosti upratovania a následne si môžete vychutnať pocit jasu a čistoty u vás doma bez vášho úsilia na úkor iných aktivít. Ak by ste potrebovali pomôcť priebežne vyčistiť priestory, kde prebiehajú stavebné práce, alebo sťahovanie, sme tu pre vás aj v takomto prípade.