Ako si poradiť s nízkym libidom a erektilnou dysfunkciou?

Stráca sa vaša chuť na sex? A to hlavne v dôsledku toho, že sa vám v poslednej dobe ani „nepostavil“? Znížené libido a následná efektilná dysfunkcia je niečo, čo v určitom období môže prekvapiť každého muža. A vek je pritom iba jedným z faktorov. V dôsledku psychickej a fyzickej únavy alebo dokonca organického ochorenia sa postupne stretneme práve s týmto, pravdepodobne neželaným stavom.

telo, erotika

Teda príčinou môže byť psychika, alebo pravdepodobnejšia organická porucha. V oboch prípadoch nefunguje jedna súčasť funkčnej schémy, ktorá spôsobuje erekciu. A kvôli tomu sa vaše prirodzenie dostatočne neprekrví, čím sa teda nemôže „postaviť“ a dosiahnuť kvalitné vyvrcholenie.

Cesty k náprave sú rôzne. Zdravší životný štýl, pravidelný pohyb, chirurgický zákrok, ale samozrejme aj tabletky a oral jelly.

Všetky tieto možné riešenia spája jeden spoločný cieľ. Tým cieľom je dosiahnuť vo vašom tele kvalitné prekrvenie, predovšetkým zvýšený prietok krvi do intímnych partií.

masáž chrbta

Práve prekrvenia tela, resp. orgánov dokáže byť kľúčové. Z tohto dôvodu sa hodí poukázať ešte na jednu, veľmi zaujímavú možnosť. A to skúsiť tantrickú masáž. A kľudne aj v pravidelných intervaloch, na začiatok môžete navštevovať tantra salón v našom hlavnom meste. Týmto spôsobom môžete odpozerať potrebné „know-how“ a takisto na svojom tele najlepšie okúsiť, aký to bude mať pre vás a vaše libido prínos.

Tantrická masáž pracuje so sexuálnou energiou. Venuje pozornosť celému telu vrátane intímnych orgánov. V skratke ide o to, priniesť emočné, telesné a sexuálne uvoľnenie s načerpaním nových životných síl. Po absolvovaní takejto http://vymenenezivoty.markiza.sk/aktualne/1894681_cansu-z-vymenenych-zivotov-sa-vracia-pred-kamery-v-takejto-ulohe-by-ste-ju-necakali%3Ffb_comment_id%3D1597016087029359_1599452050119096 cca hodinovej masáže by ste mali cítiť psychické uvoľnenie, takisto by vám mala zvýšiť chuť na sex. A čo je v našom prípade potrebné, týmto spôsobom sa zároveň prekrvuje, uzdravuje organizmus a týka sa to aj vašich intímnych partií, ktorým sa pri tantrickej alebo senzuálnej masáži venuje potrebná pozornosť.