Pribúdajúci vek, pribúdajúce problémy a erektilná dysfunkcia

Veľa ľudí sa žiaľ stretne s nasledujúcim scenárom. Keď sme mladí, vo väčšine prípadoch sme rovnako tak aj zdraví a mnohé veci pritom považujeme za samozrejmosť.

Netvárme sa, že iné to nie je ani s našim libidom a chuťou sex. V mladosti je pre nás sex niečím, čo podstupujeme veľmi radi. Máme prirodzene vysokú chuť na intímne chvíle a až na pár výnimiek nemáme problém s dosiahnutím erekcie a s kvalitným orgazmom. Spomenuté výnimky môže tvoriť stav, kedy sme fyzicky alebo psychicky vyčerpaní po dlhom dni alebo keď toho napríklad na akcii vypijeme viac, než by sme mali.

mladý pár

Každopádne čím je človek starší, začína cítiť väčšiu únavu. Nedá sa povedať, že by sme zleniveli, ale skrátka mladosť je dravosť a v strednom veku, či ak máme nad 40, začíname pociťovať potrebu spomaliť a vážime si každú chvíľu, kedy sme môžeme plnohodnotne oddýchnuť.

Možno vravíme o väčších stresoch a následnej nervozite, o častejších bolestiach hlavy, možno o začínajúcich bolestiach nôh a chrbtice,… dosť pritom záleží na našom životnom štýle.

A k týmto pribúdajúcim problémom sa následne pridá aj ten, čo súvisí s príznakmi erektilnej dysfunkcie. Možno sa ocitneme v štádiu, kedy sa priam bojíme toho, ak chce od nás žena styk. Začneme sa hanbiť za to, že cítime, že pri tejto činnosti asi zlyháme. Trápi nás únava a dobre vieme, že ten náš kamoš sa proste „nepostaví“. A keby aj, nebude to stáť za veľa.

muž v zlej nálade

Práve toto sú situácie, kedy by nás mala zaujímať levitra predaj alebo vo všeobecnosti viagra či iné lieky na podporu erekcie. Práve toto je tá chvíľa, kedy ich budeme potrebovať, aby sme dokázali prežívať sex tak, ako za mlada. Okrem toho je však samozrejme výhodou, ak vsadíme na zdravší životný štýl a snažíme sa uchovávať naše telo a myseľ v tej najlepšej kondícii.

  • Je teda rozdiel medzi tým, ak je niekto mladý a skúša dané prípravky len tak „zo srandy“ a medzi tým, ak ich skutočne potrebujeme k tomu, aby sme mohli opäť pravidelne zažívať vzrušujúce intímne chvíle.