Bývanie – ako ho vybaviť?

Každý chceme, aby bývanie bolo čo najlepšie a čo najpohodlnejšie. Pokiaľ si neviete rady s tým, čo a ako dovybaviť, od toho sme tu pre vás a pripravili sme si pre vás článok, podľa ktorého by ste sa aspoň trochu mohli riadiť, alebo treba inšpirovať…

1. vec: Posteľ

Posteľ je základ všetkého. Prečo? Pretože práve na nej odpočívame a trávime (väčšinou) minimálne osem hodín spánku. Takže posteľ musí byť nielen príjemná, ale aj kvalitná, aby ste sa na nej dobre vyspala a mohli byť zrelaxovaní na ďalšie dni, ktoré sú občas veľmi náročné a ťažké, hlavne teraz v zime.

dum alebo byt

2.vec: Dekorácia

Dekorácie robia domov domovom. Nedokážem si predstaviť domov bez dekorácií, inak by som sa necítila pohodlne a dobre. Môžete zvoliť väčšiu dekorácie, alebo menšie, to záleží čisto na vás.

3.vec: Nábytok

Stolička, stôl. Základná vec, pri ktorej budete jesť svoje jedlo. Opäť zase platí, že na to, aby ste sa pri jedle cítili pohodlne, musíte mať aj pohodlné stoličky a stôl, to sa jednoducho nedá nič robiť.

4. vec: Svetlá/luster

Aj svetlá a luster sú dôležité. Na to, aby ste sa cítili dobre, potrebujete vybrať aj správne svetlo. Môže byť rôznych rozmerov alebo tvarov. Musí ale ladiť s ostatným výberom nábytku.

dum

5. Farby
Čo tak si urobiť farebný byt? Ak ste milovníci farieb a všetkého farebného, tak prečo si nespríjemniť život tým, čo máte radi? Myslím, že je to dobrá voľba. Do interiéru sa hodí napríklad svetlo zelená, svetlo modrá, tmavo zelená, tmavo modrá, fialová – aj tmavá aj svetlá. Aj žltá farba je možné použiť. Záleží, do akého štýlu je váš interiér ladený. Či skôr do teplých, alebo svetlých farieb – na to by som sa najskôr zamerala. Je dôležité, aby farba nábytku a všetkého korešpondovala s farbami na stene a pekne to všetko ladilo do seba. Verím, že zvládnete vybaviť byt k vašej spokojnosti a dokážete to.