Dizajnové zábradlie

Sklo ako materiál je stále populárnejší a dominuje v moderných budovách. Používa sa nie len ako materiál pre okná, ale aj v moderných interiéroch a dokonca aj tam, kde by ste ich nečakali. Dá sa použiť takmer všade na dvere, okná, steny, schodište, podlahy, časti striech a podobne. Pôsobí luxusné, moderné, elegantné. Presklenný interiér pôsobí čistejšie a vzdušnejšie. Zároveň ma sklo skvelé vlastnosti ako nehorľavosť, hygienickosť, priesvitnosť, tvrdosť.

sklenená podlaha

V minulosti sklo a sklenené komponenty neboli v domácnosti obľúbené. Stačil prudší vietor alebo prudšie buchnutie a dvere alebo okná sa často rozbili a stačilo trochu a na rozbitom skle mohlo dojsť k nešťastiu. Popularita skla narástla aj vďaka moderným technológiám používaním pri jeho výrobe. Moderné technológie zabezpečili, že sa tvrdené bezpečnostné sklá sa stali bezpečnejšie a rozšírili možnosti ich využitia. Ak ste rozhodli stavať alebo rekonštruovať a chcete, aby vaše bývanie pôsobilo moderne a luxusne zakomponujte do dizajnu sklenené komponenty. Pomocou skla bude domácnosť pôsobiť väčšie, svetlejšie, čistejšie a viete si sklenené prvky prispôsobiť podľa svojho vkusu. Môžete zvoliť menšie sklenené prvky ako aj väčšie.

sklenené zábradlie

Ak chcete zakomponovať nejaký sklenený prvok, ktorý bude pôsobiť luxusné, jedinečne a moderne skúste sklenené zábradlie. Sklenené zábradlie môžete zakomponovať na balkóne, terase alebo ho môžete zakomponovať do schodiska. Zábradlie je vytvorené zo špeciálneho tvrdeného skla a preto je bezpečnejšie a odolnejšie proti nárazom a spĺňa všetky bezpečnostné štandardy a nemusíte sa teda báť aj keď na prvý pohľad pôsobí sklo krehko. V exteriéri je sklo obľúbene kvôli jeho vlastnostiam ako je odolnosť voči vysokým teplotám a vlhkosti. Ak si chcete nechať poradiť aké najlepšie zábradlie by bolo pre vás vhodne neváhajte a kontaktuje spoločnosť LMmont, ktorá Vám spraví vysnené zábradlie podľa vašich predstáv.