Mikina

Mnoho firiem kvôli zvyšovaniu elektrickej energie, muselo prejsť do úsporného režimu, alebo znížiť nejaké položky vo svojich výdavkoch. Niektoré firmy sa rozhodli šetriť na kúrení, tak, že centrálne stiahli teplotu v kanceláriách. Kúrenie je naozaj veľká položka pre firmy a znížením teploty sa dajú ušetriť nemalé peniaze, ale na druhej strane to môže znamenať väčšiu chorobnosť zamestnancov, alebo minimálne ich nespokojnosť. Preto vymyslite to šalamúnsky. Darujte svojim zamestnancom firemné mikiny, aby mohli sedieť v kancelárii aj pri nižšej teplote. Okrem toho mikiny s vašou potlačou loga alebo názvom firmy môžu byť skvelé reklamné predmety aj pre vašich zákazníkov.

mikina

Reklamné mikiny promodarceky.sk sú skvelou pozornosťou pre lepšieho zákazníka či obchodného partnera. Mikinu má takmer každý doma, je to praktický odev, ktorý využije úplne každý, môže ju používať doma, na voľný čas, alebo na každodenné nosenie. Tá s vašim logom alebo názvom firmy bude skvelou reklamou, keď ju bude niekto nosiť. Ak však rozmýšľate nad niečím menším, alebo finančne menej náročným môžete siahnuť aj po inom druhu textilu, alebo nejakých drobnostiach, ktoré potešia, alebo sú praktické drobné pozornosti.

darčekové predmety

Na internetovej stránke spoločnosti Promo darčeky si určite vyberiete. Ak neviete po ktorom reklamnom predmete siahnuť, radi vám pomôžeme. U nás máte konzultáciu zdarma. Zdarma od nás máte aj vytvorenie návrhov, aby ste vedeli ako bude vyzerať váš koncový produkt, ak sa rozhodnete na reklamný predmet tlačiť logo alebo názov vašej firmy. Okrem toho u nás máte dodanie expresne rýchlo, takže ešte všetko stíhate pripraviť pre svojich zamestnancov, či obchodných partnerov, alebo zákazníkov ešte do Vianoc. Ale napriek tomu vám odporúčame nenechávať si to na poslednú chvíľu, pretože výroba reklamných predmetov predsa len nejaký ten deň trvá.