Moderné osvetlenie pre každú domácnosť

Revolúciu v osvetlení urobili úplne iste ledkové pásky. Vďaka tomu, že šetríte energiu, tak sú ideálnou investíciou do budúcnosti. Pomôžu vám znížiť vaše náklady a návratnosť vzhľadom k cene je celkom vysoká. Financie šetríte aj vďaka vyššej životnosti, ktorú by ste rozhodne nedosiahli pomocou klasických žiaroviek. Tá je až 10x dlhšia, ako životnosť obyčajné žiarovky. Nehľadiac na to, že keď sa rozhodnete investovať do tohto druhu osvetlenia, budete mať starosti s jeho výmennou oveľa neskôr, túto výhodu určite ocení každý praktický človek.

led diodový pás

Ďalšou príjemnou výhodou môže byť zakúpenie LED pásikov v setoch. Obsahujú všetko, čo potrebujete k inštalácii, ovládanie alebo ďalšiu manipuláciu. Často sa predávajú aj za výhodnejšiu cenu ako jednotlivé kusy.

Keď máte radi farby, môžete si zaobstarať napríklad RGB led pásky. Ak si zakúpite sadu, dostanete k nej ešte diaľkové ovládanie a zdroj. Je to pásik, ktorý svieti tromi farbami a to červenou, zelenou a modrou. Môžete ho použiť ako moderné osvetlenie v akomkoľvek priestore. Dodá vám originalitu, spestrenie a romantiku. Ovládačom môžete kedykoľvek meniť celú škálu farebného spektra. Dosah má aj niekoľko metrov. Počas sekundy tak zmeníme ľadovo modré podsvietenie, navodzujúce svieži atmosféru na útulné a romantické červené.

Môžete ho umiestniť aj k televízii a sledovanie filmov naberie úplne iné rozmery. Vďaka nemu môžete vykonávať dnes veľmi obľúbenou farebnú svetelnú terapiu. Červená farba stimuluje, modrá upokojuje a zelená sa často používa u psychických ťažkostí. Skúste niekedy zavrieť oči a predstaviť si svet čiernobielo. Farby sú pre náš život veľmi dôležité.
kotouč s led pásem

Alebo môžete skúsiť inú sadu osvetlenia 3m s teplou bielou. Táto sada sa používa predovšetkým na osvetlenie pracovných plôch. Môžete tak príjemne ožiariť kuchynskú linku, ponk, pracovný stôl alebo skrine v obývačke. Alebo osvetlenie môžete umiestniť na spodnú časť poličky a tak bude správne vrhať svetlo na váš pracovný stôl. Veľmi vkusne a pritom moderne pôsobí osvetlenie schodiska. Nemusíte tak riešiť lustre alebo panely a krásne uvidíte na každý svoj krok.
Ako vidíte, tento typ osvetlenia je veľmi všestranný a hodí sa vlastne kamkoľvek.