Sklo a nerez v hlavnej úlohe

Sklo je posledné roky ako v architektúre, tak aj v interiérovom dizajne veľkým hitom. Z jedného hľadiska je sklo luxusným a moderným prvkov a z druhého hľadiska je to veľmi praktický pomocník, ktorý môžete použiť ako na sklenené dvere, okná, ale aj zábradlie. Väčšina z nás je zvyknutá na zábradlie drevené. Balkónové zábradlie z dreva je klasika, ktorú môžeme vidieť na takmer každej staršej nehnuteľnosti. No všimli ste si už moderné nehnuteľnosti? Bungalovy nemajú možnosť zábradlia, ale ak sa pozriete na dvojpodlažné domy zábradlie na balkónoch či terasách je vo veľkej miere z nerezu.

nerezové zábradlie so sklom

Práve nerezové zábradlie je spojením kvality a funkčnosti. Aké výhody má nerezové zábradlie a je vhodné aj na zábradlie interiérové aj exteriérové? V prvom rade je nerez veľmi kvalitný a odolný materiál. To zabezpečuje, že sa na rolu zábradlia dokonale hodí. Kvalitným upevnením získate plnohodnotné zábradlie, ktoré vám vydrží roky. Nemusíte sa báť zmeny štruktúry zábradlia ani jeho postupného znehodnocovania. Takisto je nerezové zábradlie obľúbené z hľadiska dizajnu. Moderný nerez nepôsobí ničím rušivo a preto zapadne do každej nehnuteľnosti. V prípade zábradlia na schodisko je nerez dokonalá voľba. Nad nerezovým zábradlím by ste sa mali zamyslieť aj na zábradlie exteriérové.

nerezové zábradlie so sklom

Zábradlie na balkón, ale aj terasu je v prípade nerezového zábradlia správny krok. Prvotné úpravy na nerezovom zábradlí zabezpečia, že ani nepriaznivé počasie neovplyvni vzhľad a kvalitu nerezového zábradlia. Ako môže nerezové zábradlie vyzerať? Pri nerezovom zábradlí máte na výber zo samostatných nerezových konštrukcií, ale aj nerezové zábradlie so sklom. V prípade nerezového zábradlia so sklenenou výplňou sa nemusíte báť ani kvality a bezpečnosti. Sklo používané na zábradlie je tvrdené a vyznačuje sa maximálnou bezpečnosťou. Získajte viac informácii o nerezovom zábradlí a nerezovom zábradlí so sklom Lmmont.sk.