Skúsenosti zo sex privátu

Vraví sa a vo väčšine prípadov je to určite pravda, že aby sa človek niečo naučil, musí to najskôr skúsiť sám, na vlastnej koži, s vlastným úsilím. Musí to fyzicky vykonať a práve pri tom sa danú vec naučí rýchlejšie a efektívnejšie, než keby sa riadil čisto iba teoretickými poučkami.

A povedzme na rovinu, že podobné je to aj so sexom. Je zrejmé, že v každom z nás sa hlavne od puberty rozvíja naša sexuálna energia a spolu s ňou erotické predstavy až potreba zažiť sex s niekým, kto nás priťahuje. Minimálne s niekým, koho považujeme za fyzicky atraktívneho.

Erotika, sexi žena v posteli

Prešiel si tým každý. Tým ranným štádiom spoznávania vzrušujúceho pocitu pri pohľade na (u heterosexuálov) človeka opačného pohlavia, ktorý sa nám páčil, no nevedeli sme presne, čo to znamená, resp. ako si s týmto pocitom (emočne ale aj fyzicky) poradiť. Konkrétne teda následne aj s tým, že ako by mal prebehnúť ten ideálny, kvalitný a pre oboch uspokojivý sex. Určite sa k tým ranným pokusom radila aj tréma a určité obavy z celého priebehu, hoci sme túto vášeň rozhodne fyzickým kontaktom prepojiť chceli. A ono sa to postupne nejako podarí, príroda to zariadila celkom dobre.

  • Ide tu skôr o tie obavy, možno strach a o úvahy nad trapasom a zlyhaním. Dosť v tom zohrávajú úlohu aj emócie a psychika. A vlastne vieme, že nemálo mladým ľuďom poskytol svoje profesionálne skúsenosti sex privát a teda hlavne atraktívne spoločníčky, ktoré v ňom pracujú, prípadne inzerujú svoje súkromné ponuky na sex zafo.

Nahá žena

V takomto prípade totiž hodíme nejaké obavy bokom. Je to pomerne jednoduché. Navštívime sexi spoločníčku s atraktívnym telom a pravdepodobne aj s bohatými skúsenosťami. Zaúraduje tu prirodzená telesná príťažlivosť a vznikne z toho atraktívny zážitok, po ktorom sme si navyše niektoré veci, čo sa týka sexu, ujasnili a so sebou sme si zobrali aj vyššie sebavedomie pri intímnom styku s niekým, do koho sa skutočne zamilujeme.