Doprajte si kvalitný spánok

Vedeli ste o tom, že aj na Slovensku máme dlhoročného výrobcu kvalitných zdravotných matracov? Hovoríme o spoločnosti SEGUM, ktorá už od roku 1993 vyrába naozaj dobré matrace na západnom Slovensku, konkrétne v Senici. Tridsať rokov skúseností s výrobou matracov najmodernejšími technológiami prinieslo na trh tie najlepšie matrace. Nájsť ideálny matrac presne pre vás nebolo nikdy jednoduchšie. Môžete si dať totiž vyrobiť matrac na mieru, navyše bez doplatku. Kompletnú ponuku matracov nájdete na webovej stránke www.segum.sk. SEGUM vyrába rôzne matrace, takže u nich nájdete taštičkové matrace, pružinové matrace, ale aj sendvičové matrace.

postel

SEGUM si dáva veľmi záležať na použití tých najkvalitnejších materiálov. Preto sa môžete spoľahnúť, že prírodné materiály boli získané od korektných dodávateľov zodpovedných voči prírode. Zároveň všetky použité materiály vynikajú dlhou životnosťou a odolnosťou. Vďaka tomu sa matrace od spoločnosti SEGUM starajú o dlhodobý pohodlný spánok klientov. Matrace si môžete vyberať pohodlne odvšadiaľ, kde máte internetové pripojenie, vďaka prehľadnému e-shopu. Nájdete tam matrace rozdelené do jednotlivých kategórií. Pri každom modely nájdete okrem ceny aj presnú špecifikáciu daného modelu.

spiaca žena

Presne definovaná tvrdosť vám pomôže pri výbere ideálneho matraca. Ak by ste si predsa len nevedeli vybrať, môžete navštíviť niektorú z predajní spoločnosti SEGUM. Predajne sa nachádzajú v Bratislave, Žiline a v Senici. Ak sa chcete poradiť, no nemáte možnosť prísť osobne do predajne, využite služby zákazníckej linky. Tá je pre vás dostupná na telefónnom čísle 0911 477 958 alebo na čísle 0911 356 655. Rovnako môžete kontaktovať predajcov elektronicky e-mailom na adrese segum@segum.sk. Doprajte si zdravý a hlboký spánok na matracoch, ktoré sú pre vás ako stvorené.