Krtkovanie potrubí v hlavnom meste

V Bratislave a v jej okolí máte možnosť využiť profesionálne služby spoločnosti AB-krtkovanie. Pracovníci AB-krtkovania Vám pomôžu s akýmkoľvek problémom s kanalizáciou, či iným potrubím. Venujú sa čisteniu krtkovaním, ktoré je vykonávané dvoma rôznymi spôsobmi. Elektromechanické krtkovanie funguje na princípe rozvibrovania kovových špirál, ktoré sú zavedené do Vášho potrubia. Kmitavý pohyb odstráni nečistoty, ktoré sú usadené na stenách potrubia, ale dokážu spriechodniť aj úplne upchaté potrubie. Keďže sú nečistoty odstraňované mechanicky, nie je nutné používať žiadne agresívne chemikálie, ktoré by zbytočne zaťažovali životné prostredie.

umývadlo

V prípade, že by ste potrebovali vyčistiť dlhší úsek potrubia naraz, odporúčame Vám využiť službu vysokotlakového čistenia potrubí. Pracovníci AB-krtkovania prídu na Vašu adresu s výkonným čerpadlom. To poslúži na vytvorenie veľmi intenzívneho tlaku vody vo Vašom potrubí. S prúdom vody budú odplavené usadeniny a nečistoty v potrubí. Taktiež prúd vody prerazí upchaté miesta a potrubie Vám bude opäť slúžiť tak, ako má. Okrem toho, že prúd vody vyčistí veľkú časť Vášho potrubia, určite oceníte aj to, že pri tomto spôsobe čistenia potrubí nevzniká riziko poškodenia stien potrubia.

odtok vody

Krtkovaním môže byť vyčistený odtok WC, kuchynský odpad, dažďové zvody, kanalizačné vpuste, odtok kúpeľňového umývadla, odpadové guličky, čo kanalizačné stúpačky. Okrem krtkovania Vám spoločnosť AB-krtkovanie ponúka službu TV monitoringu kanalizácie a potrubí, ale aj inštalatérske práce. Zavolajte si pracovníkov spoločnosti AB-krtkovanie za účelom krtkovania potrubí kedykoľvek to bude Vaša domácnosť potrebovať. Ich služby môžete využívať nonstop, aj počas sviatkov. Navyše sa môžete spoľahnúť, že krtkovanie v Bratislave bude zrealizované za najnižšiu cenu a bez nepríjemných skrytých poplatkov.