Anatomický vankúš

Ak vás pri spánku boli krčná chrbtica, alebo sa ráno zobúdzate s bolesťami krčnej chrbtice alebo hlavy je to zapríčinené zlou polohou hlavy na vašom vankúši či matraci. Odporúčame preto používať anatomický vankúš a ortopedický matrac. Predstavujeme vám anatomický vankúš Klasik Natur Segum, ktorý sa krásne prispôsobí vašej chrbtici a uvoľní tlak na jednotlivé stavce. Vaša chrbtica tak dostane oporné body počas vášho spánku, vďaka tomu sa zabráni deformácii a útlaku stavcov a medzistavcových platničiek a vy sa ráno zobudíte svieži oddýchnutý a bez bolesti. Výhoda anatomomického vankúša je aj tá, že je vyrobený z prírodného materiálu latexu – latexovej peny, takže sa vám nikdy nezleží a vždy si zachová tvar a vytvorí tak stály rovnomerný tlak na vašu chrbticu.

vankúš

Anatomický vankúš Klasic Natur je navlečený do látkového poťahu s veľkým podielom vláken LYOCELL, ktoré majú schopnosť ľahko odvádzajú vlhkosť, vďaka čomu sa rýchlo suší, ak sa veľa potíte pri spánku. Čím vďaka vankúšu Klasic Natur zabránite dlhému spaniu na mokrom povrchu. Poťah je jemný na dotyk a taktiež je snímateľný a môžete ho kedykoľvek oprať po používaní, čím zabezpečíte stálu hygienu vankúša aj matraca. Teraz ho môžete kúpiť za super cenu. V kamenných predajniach Segum ako aj na e-shope ho kúpite za akciovú cenu 66 euro.

posteľ

Firma Segum je slovenský výrobca ortopedických matracov. Už takmer tridsať rokov vyrába pre vás ortopedické matrace a príslušenstvo k posteliam. Matrace okrem toho, že sú ortopedické a spĺňajú všetky štandardy, sú vyrábané prevažne z prírodných materiálov, vďaka čomu sú vzdušné a príjemné na spánok. Človek si ich okamžite zamiluje. AK rozmýšľate nad výmenou matracu, neváhajte a okrem anatomického vankúša Klasic Natur si z firmy Segum môžete objednať celý komplet aj ortopedickým matracom, vďaka čomu bude vaša chrbtice každý deň oddýchnutá a bez bolesti.