Výrobky spoločnosti

Ibc kontajnery https://www.schoellerallibert.com/sk/ sú veľkoobjemové alebo stredne objemové plastové nádoby, ktoré slúžia na skladovanie a bezpečnú prepravu a manipuláciu kvapalín. Sú 1 z tých typov výrobkov, ktoré nie sú čisto určené len do priemyselnej, výrobnej sféry, ale taktiež je možné ideš mimo výrobných spravujúcich podnikov, pretože vďaka svojmu veľkému objemu a nepriepustnosti vzduchu majú všestranné využitie, a to vo viacerých smeroch. Sú vhodné pre všetky typy priemyslov, a to napríklad ako je farmaceutický, kozmetický, potravinársky, chemický a podobne.

výrobok

Aj napriek tomu, že majú rôzne veľkú kapacitu, ktorá sa väčšinou pohybuje od 400 litrov, sú ľahko uskladniteľné, ľahko sa s nimi manipuluje a prepravuje z 1 miesta na 2. Môžete sa spoľahnúť, že výrobky tejto spoločnosti sú garanciou spokojnosti, dlhotrvácnosti, takže spĺňajú všetko, na čo ich pripravíte. Tento kontajner sa v súčasnosti s obľubou využíva na zachytávanie, prepravovanie a skladovanie dažďovej vody, ktorú je možné potom využiť v prípade, že bude dostatok vody na zavlažovanie záhrad, sadov, záhonov a trávnikov. Takéto obdobia často nastávajú v lete, keď v dôsledku horúčav vysychajú potoky, podzemné pramene nestíhajú pokryť všetky spotrebované litre na plnohodnotné fungovanie domácnosti.

výrobok spoločnosti

Každý uvíta zachytenú dažďovú vodu, ktorú je možné využiť práve v takýchto obdobiach, aby neplytval tak klasickou pitnou vodou, ktorej býva v období letných horúčav často nedostatok. Táto spoločnosť ponúka množstvo prevedení variácií a veľkostných a kapacitných rozmerov kontajnerov, z ktorých si vyberiete práve ten, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. Vsaďte na kvalitu, rokmi overené skúsenosti, zadovážte si kontajner svetoznámej a celosvetovo uznávanej spoločnosti. V prípade, že potrebujete nechať poradiť, neváhajte sa obrátiť na zákaznícky servis, ktorý vám je plne k dispozícii.