Pekné farebné nechty sú vizitkou žien, ktorým záleží na ich vzhľade

Dotiahnuť svoj outfit a vizáž do dokonalosti si vyžaduje sústrediť sa na každú stránku výzoru, úpravu nechtov nevylučujúc. Módne trendy aj v tejto oblasti ukazujú smer a ženy sa im rady podvoľujú. Vybrať si správnu farbu prirodzených či tvar nechtov pri tých umelých vám pomôžu v kozmetickom salóne. Na to, aby ste vyzerali dokonalo, vašim nechtom môžete dopriať úpravu lakovaním aj v pohodlí domova, pretože na pultoch predajní je široká ponuka lakov a gélov na nechty, najrozličnejších farieb a dokonca aj vzorované či glitrované. Extreme a Epic color gél laky patria k najpopulárnejším typom lakov na ich úpravu, pracuje sa s nimi ľahšie ako s modelovacími gélmi, pretože gel na nechty ich stačí iba jednoducho natrieť na celú plochu nechta a jeho odolnosť sa rovná odolnosti gélu.

Hygiena musí byť dodržaná

Gél laky pri dodržaní správneho postupu lakovania a na kvalitných prírodných na nechtoch vydrží asi 2 až 3 týždne. S kvalitným 3D štetcom bude výsledný efekt ešte lepší. V ponuke je napríklad Mega veľký 15g Extreme Color kaučukový gél lak, ktorého súčasťou je 3D štetec. Ide o hybridný lak tvrdnúci v UV / LED lampe. Použitím tohto typu laku získate krásnu neónovú farbu nechtov s dokonalou pigmentáciou. Odstránenie laku je tiež veľmi jednoduché, lak navyše nezateká za kožu okolo nechta, je hustý a dokonalo kryje, má samovyrovnávaciu schopnosť a dobrú priľnavosť.

Glitre milujú mnohé ženy

Pri pohľade do minulosti zistíme, že trendy úprav nechtov sa po nejakej dobe vracajú aj keď s aktuálnymi korekciami a prvkami, no podstata zostáva rovnaká, a to dosiahnuť elegantný, pekný a vkusný vzhľad rúk vďaka vhodnej farbe a peknému tvaru nechtov. Mnohé ženy si s tým dokážu poradiť samy, no zložitejšie úkony s nutnosťou využívania prístrojov by sme mali zveriť do rúk odborníčkam v kozmetických salónoch. K dokonalosti sa chceme priblížiť všetci, no neexistuje, a ak by sme ju aj dosiahli, bolo by to veľmi nudné, takto máme zaručenú pestrosť a môžeme tvoriť podľa svojich pocitov. Je to zábava a výsledky určite potešia každého z nás.