Priestor do 85 m2

Väčšina bytov na Slovensku je do 85 m2. Somozrejme, sú aj väčšie, ale gro slovenských domácností tvoria byty práve do tejto rozlohy. Preto sme pre vás vytvorili kategóriu klimatizácií, ktoré vám s ľahkosťou vychladia celý vás bytový priestor. Dnes už je klíma najmä v letných mesiacoch samozrejmosťou, v mnohých novostavbách už je súčasťou bytu, a väčšina obyvateľov bývajúcich v starších bytoch, v ktorých klimatizácia nie je súčasťou, rozmýšľajú o jej zakúpení. Uvažujete o kúpe klimatizácie do vašej domácnosti aj vy? Potrebná vám je klimatizácia do 85 m2 Masterklima.sk? Pozrite si potom náš výber a ponuku klimatizácií vhodných práve do tohto priestoru. Môžete si u nás vybrať z rôznych typov a modelov, podľa výkonu, značky alebo ceny.

klimatizácie

Ak potrebujete poradiť s výberom, ale aj s montážou či servisom klimatizácie do domácnosti, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poradíme niekoľko najlepších variant pre vychladenie vášho priestoru a navrhneme niekoľko cenových možností. Takiež vám radi pomôžeme s montážou, či servisovaním vašej klimatizácie. Klimatizácie do rozlohy 85m2 sú vhodné aj do kancelárií, hál, openspacesov, či iných firemných miestností, ktoré by ste radi vychladili, či naopak trochu zohriali. Ak v budove nemáte centrálne kúrenie, klimatizácia môže byť najekonomickejšia varianta vykurovania kancelárie, či iných miestnosti vo firme.

klimatizácia

Najlepšia je v takomto prípade klíma inventer, ktorá vykuruje narozdieľ od bežnej klimatizácie aj do -20 stupňov. Ak ste o takejto možnosti nepočuli, radi vám vysvetlíme ako vykurovanie s takouto klimatizáciou funguje. Stačí nám zavolať alebo nás kontaktovať prostredníctvom mailu, či využiť náš kontaktný formulár, ktorý nájdete na našej stránke a radi vám zodpovieme všetky vaše otázky ohľadne chladenia či vykurovania pomocou klimatizácie. Sme tu pre vás každý pracovný deň a dokonca aj v sobotu.