Praktické tašky

Mať šikovnú tašku vždy po ruke a ešte k tomu z recyklovateľného materiálu, je dnešnej dobe nielen moderné ale aj veľmi praktické. Promodarčeky.sk majú pre vás skvelú ponuku rôznych tašiek v praktických rozmeroch z recyklovateľných materiálov ktoré môžete využiť na každodenný nákup. Tieto praktické tašky si môžete na promo darčeky.sk zakúpiť v rôznych farebných variáciách. Slovom,,praktická,, vyniká táto taška svojimi rozmermi ale aj svojím prevedením. V týchto nákupných taškách máte všité prídavné vrecká, do ktorých si môžete uložiť svoj mobil alebo peňaženku a kľúče.

plátenna taška

Na promodarčeky.sk nájdete tašky, ktoré sú vyrábané z recyklovanej bavlny ale taktiež aj zo stopercentnej bavlny. Ich farebná škála sa hodí ku viacerým typom vášho outfitu. Farby tašiek sú odolné a stále. Tieto tašky máme teraz pre vás v ponuke s možnosťou potlačenia podľa vlastného motívu alebo vlastného loga, čím dosiahnete vytvorenie si vlastnej firemnej reklamy.

biela taška

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku a teda Vianoce a vy máte skvelú príležitosť odmeniť svojich zamestnancov takýmito praktickými, recyklovateľnými taškami. Zverte svoje požiadavky a nápady do rúk nám, odborníkom a my vám veľmi radi poradíme s vytvorením vášho loga na tieto tašky. Samozrejme vaša spokojnosť a teda spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá a veľmi radi s vami budeme spolupracovať na navrhnutí vášho firemného loga a teda vašej reklamy.

žena a taška

Objednajte si sériu recyklovateľných, platených tašiek s potlačou s vaším logom v širokej škále krásnych a živých farieb ešte dnes a tešte sa na kvalitný materiál a praktické tašky. Vaši zamestnanci, ktorých nimi odmenite sa určite potešia. Tašky sú nesmierne praktické, poskladané sa zmestia do každej kabelky či vrecka. Naše tašky z recyklovateľných materiálov si viete zakúpiť v rôznych veľkostiach. Napríklad pri taške CAMDEN sa môžete tešiť jej pohodlnému zaveseniu si na ramená s pomocou 60 cm dlhých rúčok. Celkové rozmery tejto tašky – 500x370x120 mm zabezpečia dostatok priestoru pre všetky osobné veci ale rovnako tak aj na bežný nákup.