Zvýšte vaše libido a skvalitnite svoj sexuálny život!

Muži sú považovaní za pohlavie, ktoré je vraj k sexu náchylnejšie a majú na neho častejšiu chuť. Skutočnosť ale vraví, že pomerne vysoké percento mužskej populácie má problémy s erekciou ako aj s nízkym libidom. A tieto dve veci spolu môžu súvisieť, pretože porucha erekcie môže byť takisto následkom zníženej chuti na sex, prípadne tiež zníženej hladiny testosterónu, ktorá je pravdepodobným faktorom slabého libida.

muž v kapucni

Čo ale takýto stav spôsobuje?

Existuje veľa faktorov, ktoré sú spúšťačmi. A u každého z nás môže byť konkrétna príčina iná, hoci sú známe všeobecné veci, ktorým by sa mal v záujme svojho zdravého libida a potencie vyvarovať každý muž.

Oslabené libido býva následkom škodlivých faktorov, čo sa v našom živote vyskytujú už dlhší čas. Nie je to skrátka niečo, čo by prišlo behom jednej noci. Nie nadarmo sa pri tejto a podobných tematikách v nejednom prípade odporúča vsadiť na zdravší životný štýl a takisto sa vyhýbať silným stresom.

  • Najviac ohrození sú v danom smere ľudia, čo majú napríklad sedavé zamestnanie, zanedbávajú pravidelný pohyb a sú stresovo vyťažení.

Upraviť to môžeme tým, že tieto návyky vo svojom živote zmeníme. Samozrejme nevravíme o zmene kariéry a podobne, no po práci sa oplatí dať si čas na cca hodinovú prechádzku, beh, prípadne na iný šport. Účinné je v tomto prípade aj posilňovanie alebo špeciálne cviky.

A hoci sa to ľahko píše, no ťažšie realizuje, skutočne je prínosné zbaviť sa stresov. Teda v miere, aby nenarúčali náš milostný život a naše sexuálne schopnosti.

muž v depresii

V neposlednom rade dokáže byť nápomocné konzumovať potraviny, živiny a látky, čo zvyšujú testosterón. Môže ísť takisto o rôzne výživové prípravky a doplnky stravy s prírodným zložením.

Pokiaľ ale zdravší životný štýl a životospráva nezaberá, rozhodne je vhodné navštíviť vášho lekára a nebáť sa s ním tento problém prediskutovať. Naordinuje vám liečbu na základe svojich profesionálnych znalostí.