Tie pravé dvere pre Váš domov

Poslednom čase sa ľudia opäť vracajú k hliníkovým dverám a oknám. Hliník je pomerne tvárny materiál a svojou odolnosťou spĺňa mnohé požiadavky. Jeho konečné prevedenie vo forme hliníkových okien ale aj hliníkových dverí má veľa možnosti. Spoločnosť LMmont pre vás ponúka výrobou hliníkových okien a dverí na mieru. Vieme pre vás vyrobiť hliníkové okná a hliníkové dvere aj v nadrozmerných veľkostiach. Hliník je vhodný pre realizáciu nadrozmerných veľkých okien a ja odolný aj v prípade umiestnenia trojskla.

bezpečný domov

Pokiaľ chcete svoju novostavbu zaradiť medzi skutočne moderné stavby, vyberte si montáž hliníkových okien a hliníkových dverí. Hliníkové okná a hliníkové dvere majú vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam a voči kyslým dažďom. Dokonale brania prenikaniu hluku z ulice ale taktiež zápachom ako je napríklad dym. Hliníkové okná a hliníkové dvere sú totižto spĺňajú proti požiarnu ochranu a taktiež sú dymotesné. Nezabúdajme ani na ochranu svojho majetku a teda hliníkové dvere hliníkové okná je ťažké prekladať sú dostatočné odolné voči lúpeži a vlámaniu.

hliníkové okná

Produkcia ALUPROF a SCHUCO Vám prináša mnoho dizajnových prevedení týchto hliníkových okien a hliníkových dverí, ktoré dokonale zapadnú do vášho štýlu bývania. Nechajte si poradiť od našich predajcov, ktorí majú mnohoročné skúsenosti. Verte, že aj keď počiatočná celková cena za hliníkové okná a hliníkové dvere je pomerne vyššia v porovnaní s plastovými oknami a plastovými dverami túto investíciu nebudete ľutovať. Za správnou voľbu v podobe hliníkových oken a hliníkových dverí hovoria našich spokojný zákazníci.

Aby sme nezabudli na samotnú údržbu týchto hliníkových okien a hliníkových dverí tá spočíva v jednoduchom umytí vlhkou handrou čím ušetríte mnohonásobne viac času, ktorý môžete venovať sami sebe alebo svojej rodine.