Tantra aj pre ženy

Každý z nás v našich životoch sa stretávame s rôznymi situáciami. Mnoho krát sa nám stane, že zistíme, že si s našimi mužmi veľmi nerozumieme. Pozerajú sa na svet úplne inými očami než my. Hľadia na nás, no máme pocit, že duchom sú úplne neprítomní. Pozerajú cez nás ako keby tu bolo len ich telo, ale myseľ blúdi niekde inde. Také situácie niekedy vedia poriadne zamávať s dobrou náladou každej ženy. Život si predstavujeme inak, nie len tak, že budeme neustále prosiť o ich pozornosť. Keď sa hneváme, tak sa ešte čudujú, čo sa nám to stalo. Potom sa trochu ukľudníme v rámci dobrých rodinných vzťahov a tak nám to ide stále dookola.

socha buddha

Zatočiť s takýmito situáciami raz a navždy? Chcete urobiť zmenu vo vašom vnímaní? Nájsť si nový spôsob ako predísť hnevu alebo ako ho utlmiť, keď sa objaví? Túžite po tom, aby si váš partner všímal zrazu len vás? Aby mal oči pre vás? Aby sa všetko vrátilo na samý začiatok vášho vzťahu?

Niekedy takáto https://hudba.zoznam.sk/spravy/03-12-2017-autor-fenomenu-despacito-ma-novy-hit-s-demi-lovato-takato-sexi-este-nebola/ zmena už nie je možná. No, pokúsiť sa o ňu, nie je márne. Človek potrebuje svoje okolie a hlavne zdravé vzťahy so svojím partnerom. Ten je pre nás najdôležitejší, hoci si to častokrát nepriznáme. Je pre nás hlavným zdrojom komunikácie a pozornosti. Tak skúste zatočiť s jeho pozornosťou. A to nasledovne:

Zbehnite na tantra masáž.

krásna žena

K čomu vám to pomôže? Získate jeho pozornosť. Určite bude žiarliť, keď zistí, že ste boli na nejakej masáži a keď bude vedieť, že to bola tantra masáž, tak mu zdvihne iste adrenalín v krvi. Môžete to používať nielen ako prevenciu hnevu, ale aj uvoľnenie hnevu z vášho tela. Nikomu nerobí dobre, keď to v sebe dusí. Tak ak vás nabudúce niekto niečím nahnevá, vyberte si tento spôsob úľavy. Zaručené, že funguje. Nebojte sa, tantra masáže sú aj pre ženy, takže žiadna trápna situácia nemôže nastať s tým, že by vás odmietli a ešte viac nahnevali.

Poďte uvoľniť svoje napätie.