Čo s upchatým potrubím

Upchaté umývadlo a pomaly odtekajúca voda vedia poriadne rozhodiť bežný deň a vytvoriť problém. V prípade, že všetko funguje ako má, je rodina v správnom nastavení a vykonáva svoje stanovené povinnosti. Akonáhle sa však niečo pokazí, nová nie príjemná situácia vie rozhodiť chod domácnosti a vyviesť jej členov zo zabehnutej rovnováhy. Upchaté umývadlo je spravidla následkom postupného niekoľko mesačného či ročného upchávania, čo vedie k spomaleniu odtoku vody. Ak túto situáciu budete ignorovať, alebo snažiť sa ju napraviť použitím metód, ktoré sa osvedčia na pár dní, kým sa problém opäť opakuje, môže to mať za následok až prasknutie potrubia a to by ste určite nechceli.

výsledok našej práce - fungujúce umývadlo

Riešením je zavolanie služieb, ktoré sa v danom obore vyznajú a poskytujú služby. Oprava kanalizácie je zabezpečená tímom vyškolených pracovníkov, ktorí odvádzajú výbornú prácu a dokážu daný problém pomenovať a následne odstrániť. V priebehu niekoľkých hodín vrátia vašu domácnosť do bežného fungovania. Nezabúdajte ani na pravidelné kontroly jednotlivých potrubí vo vašom dome či byte, čím predídete vzniku nepríjemnej situácie. Naši pracovníci používajú špeciálne zariadenia a technológie, ktoré im pomáhajú na identifikáciu problému ako aj na jeho nápravu prostredníctvom špecifických pomôcok, ktoré sa dostanú na rôzne miesta v potrubí.

fungujúca kúpeľňa po oprave kanalizácie

Predovšetkým staré stavby, či už ide o domy alebo byty sa vyznačujú potrubím, ktoré je mnohokrát potrebné vymeniť za novšie modely, ktoré sú lepšie prispôsobené rýchlemu odtoku vody do kanalizácie a navyše sú vyrobené z iných materiálov ako to bolo niekoľko desiatok rokov dozadu. Neváhajte a využite naše služby. Dohodneme sa s vami na konkrétny deň, kedy prídeme na obhliadku a prehodnotíme vašu situáciu. Vo vážnejších prípadoch nám môžete opísať váš problém prostredníctvom telefónu a my sa dostavíme tak rýchlo ako to je možné, aby sme príčinu odstránili a uviedli dané prostredie do bezpečného fungovania.